logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus, ut hendrerit mi pulvinar vel. Fusce id nibh

Mobile Marketing

Pay Per Click (PPC) Management

Conversion Rate Optimization

Email Marketing

Online Presence Analysis

Fell Free To contact Us
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus

1-677-124-44227

info@your business.com

184 Main Collins Street West Victoria 8007

Top

Zdalne wejścia, wyjścia

ESEA / Sprzęt / Zdalne wejścia, wyjścia

Zdalne wejścia, wyjścia

Zdalne wejścia, wyjścia pozwalają w prosty sposób na rozszerzenie możliwości Systemu ESEA o dodatkowe czujniki lub urządzenia wykonawcze. Moduły wejść lub wyjść są podłączane bezpośrednio w magistralę Systemu.

Moduł 2 wyjść cyfrowych MWY-2P

Moduł 2 wyjść cyfrowych MWY-2P wyposażony jest w 2 bezpotencjałowych wyjść przekaźnikowych i służy do niezależnego sterowania 2 urządzeniami wyjściowymi. Mogą to być np. zawory do kaloryferów zasilane napięciem 24VDC, styczniki jedno- lub trójfazowe, przekaźniki itp.

Typowo urządzenie przewidziane jest do zastosowania w instalacjach inteligentnych budynków, gdzie określona ilość modułów wyjściowych odpowiada za pełne sterowanie urządzeniami budynku. Moduł sterowany jest przez interfejs Modbus, który jest standardem przemysłowym w dziedzinie automatyki. Pełna dokumentacja protokołu jest jawna i łatwo dostępna (http://www.modbus-ida.org/), dzięki czemu elementy wykorzystujące interfejs Modbus można zastosować w każdym systemie, który obsługuje ten protokół. Maksymalna obciążalność jednego wyjścia wynosi 5A/30VDC. Urządzenie może być zasilane napięciem od 10 do 30V prądu stałego, wymaga do 200 mA prądu przy wszystkich wyjściach aktywnych.

Podtynkowy moduł 6 wejść cyfrowych MWE-6P

Typowo urządzenie przewidziane jest do zastosowania w instalacjach inteligentnych budynków, gdzie do wejść mogą być podłączone manualne włączniki oświetlenia, czujki podczerwieni lub czujniki zamknięcia okien. Moduł sterowany jest przez interfejs Modbus.

Moduł sześciu wejść cyfrowych MWE-6P służy do odczytywania stanu wejść cyfrowych. W zależności od podłączenia wyprowadzenia COM do plusa lub masy, urządzenie może mieć wejścia pnp lub npn. Napięcie wejściowe może mieć wartość 5..24VDC. Część sterująca może być zasilana napięciem od 9 do 24V prądu stałego, wymaga do 250mA (typowo: 50mA) prądu. Stany wejść mogą być odczytywane jako cewki lub jako maska bitowa, w której bity odpowiadają stanom wejść.

Moduł 6 wejść cyfrowych MWE-6

Typowo urządzenie przewidziane jest do zastosowania w instalacjach inteligentnych budynków, gdzie do wejść mogą być podłączone manualne włączniki oświetlenia, czujki podczerwieni lub czujniki zamknięcia okien. Moduł sterowany jest przez interfejs Modbus.

Moduł sześciu wejść cyfrowych MWE-6 służy do odczytywania stanu wejść cyfrowych. W zależności od podłączenia wyprowadzenia COM do plusa lub masy, urządzenie może mieć wejścia pnp lub npn. Napięcie wejściowe może mieć wartość 7..24VDC. Część sterująca może być zasilana napięciem od 9 do 24V prądu stałego, wymaga do 250mA (typowo: 50mA) prądu. Stany wejść mogą być odczytywane jako cewki lub jako maska bitowa, w której bity odpowiadają stanom wejść.

Moduł 16 wyjść cyfrowych MWY-16

Moduł 16 wyjść cyfrowych MWY-16 wyposażony jest w 16 bezpotencjałowych wyjść przekaźnikowych i służy do niezależnego sterowania 16 urządzeniami wyjściowymi. Mogą to być np. zawory do kaloryferów zasilane napięciem 24VDC, styczniki jedno- lub trójfazowe, przekaźniki itp.

Typowo urządzenie przewidziane jest do zastosowania w instalacjach inteligentnych budynków, gdzie określona ilość modułów wyjściowych odpowiada za pełne sterowanie urządzeniami budynku. Moduł sterowany jest przez interfejs Modbus, który jest standardem przemysłowym w dziedzinie automatyki. Pełna dokumentacja protokołu jest jawna i łatwo dostępna (http://www.modbus-ida.org/), dzięki czemu elementy wykorzystujące interfejs Modbus można zastosować w każdym systemie, który obsługuje ten protokół. Maksymalna obciążalność jednego wyjścia wynosi 1A/30VDC. Urządzenie może być zasilane napięciem od 20 do 30V prądu stałego, wymaga do 200 mA prądu przy wszystkich wyjściach aktywnych.