logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus, ut hendrerit mi pulvinar vel. Fusce id nibh

Mobile Marketing

Pay Per Click (PPC) Management

Conversion Rate Optimization

Email Marketing

Online Presence Analysis

Fell Free To contact Us
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus

1-677-124-44227

info@your business.com

184 Main Collins Street West Victoria 8007

Top

Elementy mocujące

ESEA / Sprzęt  / Panele dotykowe / Elementy mocujące

Elementy mocujące

Elementy mocujące umożliwiają przytwierdzenie panelu dotykowego wraz z maskownicą do każdego podłoża. Ramki oraz puszki mocujące ułatwiają montaż paneli w ścianach o dowolnej budowie. Dzięki uniwersalnym mocowaniom wszystkich maskownic (metalowych i drewnianych) jest możliwa wymiana w przyszłości maskownicy na nową w innym wykończeniu.

Ramka mocująca

Ramka RM1 umożliwia wygodne zamocowanie panela dotykowego wraz z maskownicą do twardego podłoża za pomocą wkrętów lub kołków montażowych.

Puszka mocująca

Puszka PM1 przeznaczona jest do zabudowy podtynkowej i jest wykonana w całości z metalu. Zabezpiecza panel od strony wewnętrznej przed pyłem oraz równomiernie rozprowadza ciepło. Puszka, wraz z zestawem montażowym ZKG1, stanowi idealne rozwiązanie do montażu w płytach kartonowo-gipsowych.

Zestaw montażowy do płyt kartonowo-gipsowych

Zestaw ZKG ułatwia zamocowanie puszki PM1 do płyty drewnianej lub gipsowo-kartonowej o grubości do 30mm. Zestaw składa się z czterech lub sześciu regulowanych zacisków.