logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus, ut hendrerit mi pulvinar vel. Fusce id nibh

Mobile Marketing

Pay Per Click (PPC) Management

Conversion Rate Optimization

Email Marketing

Online Presence Analysis

Fell Free To contact Us
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus

1-677-124-44227

info@your business.com

184 Main Collins Street West Victoria 8007

Top

Moduły pomiarowe

ESEA / Sprzęt / Moduły pomiarowe

Moduły pomiarowe

System ESEA oferuje wybór czujników pozwalających na pomiar istotnych parametrów takich jak temperatura i wilgotność powietrza.

Moduł pomiaru temperatury i wilgotności MCTH-1P

Moduły MCTH-1P są wykorzystywane w systemie ESEA do pomiaru temperatury i wilgotności.

Moduł pozwala na odczyt w jednym punkcie temperatury w zakresie -40°C do +85°C oraz wilgotności w zakresie 0-100%RH. Dokładność pomiaru temperatury wynosi max. +/-0.5°C, a wilgotności +/-3%. W trybie stałoprzecinkowym rozdzielczość pomiaru temperatury i wilgotności wynosi odpowiednio 0.1°C i 0.1%.

Odczytane wartości są przesyłane do sterownika PLC przez magistralę Modbus. Wymiary modułu pozwalają na zmieszczenie go w standardowej puszce instalacyjnej.

Moduł pomiaru temperatury MCT-1P

Moduły MCT-1P są wykorzystywane w systemie ESEA do pomiaru temperatury.

Jeden moduł pozwala na odczyt temperatury w od 1 do 4 punktach,w zakresie -40°C do +85°C. Rozdzielczość pomiaru temperatury wynosi 0.1°C, a dokładność pomiaru maksymalnie +/-0.5°C. Średnia dokładność pomiarujest mniejsza niż +/-0.2°C.

Odczytane wartości są przesyłane do sterownika PLC przez magistralę Modbus. Wymiary modułu pozwalają na zmieszczenie go w standardowej puszce instalacyjnej.

Moduł pomiaru ciśnienia MCP-1P

Moduł MCP-1P jest przeznaczony do pomiaru ciśnienia atmosferycznego w zakresie 300-1100 hPa. Komunikacja odbywa się za pomocą standardu RS485. Moduł można zamontować w puszce elektroinstalacyjnej Φ60mm.